ATI SOUD TABANDEH

ELEVATOR & ESCALATOR

Sales, installation, commissioning, design and assembly, service and maintenance of all types of elevators and escalators

Industrial elevator

این آسانسور برای انتقال بار عمودی از یک سطح به سطح دیگر طراحی می شوند. آسانسور کارگاهی برای حمل بارهای سنگین ساخته شده و مکانیسم آنها مناسب بار می باشد.

قیمت آسانسور صنعتی برای هر پروژه به صورت مجزا محاسبه می گردد. ما می توانیم یک راه حل قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای تمام نیازهای ، مورد نیاز شما ارائه دهیم.

آسانسور صنعتی قابلیت حمل نفر و بار را همزمان دارند و با ایمنی بالا قابل نصب در انبار ، فروشگاه ، رستوران هستند.

آسانسور صنعتی  یک آسانسور بسیار مفید و مقرون به صرفه و با ایمنی بالا می باشد که زمان ساخت در ساختمان جهت حمل مصالح ساختمانی و نفرات استفاده می گردد .

این آسانسور محدودیت ارتفاع ندارد و آسانسور مصالح بر را می توان برای برج های بلند مرتبه استفاده کرد .

مشخصات آسانسور صنعتی

  • ظرفیت بالابر مصالح از kg ۵۰۰ الی kg ۳۰۰۰ می باشد.
  • سرعت حرکت m/s ۲/۰ الی m/s ۶/۰ می باشد.
  • دارای کابین تمام فلزی با فنس یا ورق پانچ شده و درب آکاردئونی می باشد.
  • ابعاد کابین با توجه به ابعاد چاهک ساخته می گردد.
  • سیستم حرکت به صورت کششی با وینچ می باشد.
  • دارای سیستم ایمنی ترمز پاراشوت است که در صورتی که سرعت آسانسور صنعتی بیشتر از حد مجاز گردد ترمز به صورت خودکار عمل نموده و مانع سقوط می گردد.
  • سیستم اضافه بار (over Load): این سیستم الکترونیکی عمل نموده و در صورتی که وزن بار قرار داده شده در آسانسور بیشتر از وزن تعریف شده باشد سیستم اضافه بار عمول نموده و مانع حرکت کابین می گردد .
  • ترمز الکترومغناطیسی پشت الکتروموتور نصب می گردد که برای توقف به موقع بالابر کارگاهی در سر ایستگاه لازم می باشد و جلوگیری از برگشت کابین به پایین در هنگام زیر بار بودن می کند.

انواع آسانسور صنعتی

  1. آسانسور صنعتی که درون چاهک آسانسور نصب می گردد و ریل های آن T9 با T16 استاندارد آسانسور می باشد که موجب حرکت نرم و ایمن می شوند .
  2. آسانسور صنعتی که بر روی نمای ساختمان نصب می گردد و دارای قطعات ۳ متری می باشد که روی یک دیگر مونتاژ می گردد . سیستم حرکت آن ها کششی یا با راک و پنیون می باشد .

در پایان عملیات ساختمان این آسانسور صنعتی از چاهک خارج و آسانسور مسافر بر اصلی نصب می گردد .

 

Email
Phone
WhatsApp
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

00989381210018

Phone
Email