آتی صعود تابنده

ATI SOUD TABANDEH

فروش – نصب – راه اندازی – طراحی و مونتاژ – سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی

رَمپ و پله برقی

 .پیاده رو متحرک شامل شامل پیاده رو و شیب رو برقی است.

پیاده رو برقی برقی برای سرعت بخشیدن و نظم دادن به حرکت افراد نقش بسزایی دارد و به صورت کاملاً افقی (زاویه صفر) نصب می شود.

شیب رو برقی با توجه به طراحی معماری و ارتفاع بین طبقات و نوع کاربری دارای سطح افقی و متحرک و بدون پله با شیب 10 تا 12 درجه می باشد.

پله برقی گونه‌ای نقاله جابجایی است که برای جابجا کردن افراد به‌کار می‌رود. پله برقی از پله‌های به‌هم‌پیوسته‌ای تشکیل شده که به حالت افقی می‌مانند و برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می‌شود.

پله برقی یک چرخه تکرارشونده از پله‌های در گردش است، که در آن پله‌های بازگشتی در زیر پله‌های بالایی پنهان شده‌اند. وزن پله‌های پنهان با وزن پله‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند.

پله های برقی از نظر کاربردی به ۳دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد(بیرون از ساختمان) ، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل های عابر پیاده) استفاده می گردند.پله های مکانهای عمومی به صورت heavy duty طراحی می گردد که همان پله های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می گردند. پله های برقی معمولا در دو زاویه ۳۰و ۳۵ درجه طراحی میگردند البته در مکانهای مسطح ۰ تا ۱۲ درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می گویند. مزایای زیادی برای پله‌های برقی می‌توان برشمرد. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند. قیمت پله های برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف جابجایی تعیین می گردد.

مشخصات کلی :

امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم تا 20 درصد بازدهی بیشتری نسبت به سیستم‏های معمول چرخ حلزونی

امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم برای حرکت دستگیره، کاهش هزینه‏ های انرژی و نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه

مصرف انرژی بهینه با استفاده از اینورتر و عملکردهای کنترلی هوشمند

سیستم نظارت فیبر نوری در بخش پاخور جهت توقف پله برقی به محض وجود هرگونه مانع

نشاندهنده و آلارم شنیداری، جهت مشخص کردن حرکت پله ‏برقی

روشنایی‏ های متنوع زیبا و مشخص کننده مسیر حرکت

آزمایش شده 24 ساعته و هفت روز هفته

صرفه جویی در انرژی با کنترل ترافیک

ایمنی  و عملکرد  ، بیش از استانداردهای بازار

 

تنوع در ترکیب دکوراسیون خارجی پله، آزادی عمل آرشیتکت‏ها برای هماهنگی بیشتر با سایر اجزا ساختمان جهت خلق زیبایی خیره کنند .

ایمیل
تلفن
واتس اپ
واتس اپ

شماره تلفن را به مخاطبین خود اضافه کنید و از طریق برنامه برای ما پیام ارسال کنید.

با ما تماس بگیرید:

00989381210018

تلفن
ایمیل